STAY with Nutriair Ukraine

Performax Premium XL

600,00
грн.
Performax Premium XL - люксова версія Nutriair Original, виконана з нержавіючої сталі та прослужить вам в два рази довше.

Nutriair Performax — інгалятор-афродизіак, який зробить ваше сексуальне життя яскравішим, тактильну чутливість вище, а оргазми сильнішими та тривалішими.

Смак: Лаванда
Ресурс використання: до 500 інгаляцій.

Коли використовувати:
Робіть близько 20 інгаляцій за 30 хвилин до сексуальної близькості.
Як активну добавку, Nutriair Performax можна приймати на регулярній основі: близько 10 інгаляцій щодня.
** Рекомендується не більше 20 інгаляцій на годину **

Як використовувати:
- Зніміть захисний ковпачок;
- Зробіть вдих протягом 3 секунд;
- Повторюйте при необхідності.


Склад:
Екстракт Горянки: горянка впливає схоже із впливом тестостерону, стимулюючи сексуальну активність, збільшуючи вироблення сперми та підвищуючи чутливість нервових закінчень. Лабораторні дослідження 2008 року показали, що горянка містить речовину Ікаріїн, яка блокує роботу PDE-5 ензиму, що відповідає за обмеження подачі крові в статеві органи, підвищує рівень оксиду азоту, що підтримує ефект на еректильну функцію, статевий потяг та сексуальну активність.

Екстракт пасифлори (страстоцвіту): застосування пасифлори (страстоцвіти) відомої своєю релаксуючою властивістю, посилює ефект підвищення сексуальної активності та покращує якість сексуальних відносин, знижуючи загальний рівень стресу, занепокоєння та напруженості.

Екстракт Лонгджек (тонгат алі) - має давню історію використання як загальнозміцнюючий засіб, що підвищує статевий потяг та сексуальну активність як у чоловіків, так і жінок.

Екстракт Якірців: якірці є натуральним інгредієнтом, який збільшує рівень тестостерону в організмі: проведені дослідження показали, що якорі справді позитивно впливають на рівень загального рівня сексуальної активності та еректильну функцію.

Екстракт Гуарани: гуарана, що містить у 4-5 разів більше кофеїну, ніж кава, і відома своїм потужним енергетичним ефектом, знижує загальну втому, підвищує сексуальну витривалість та загальну якість сексуальних стосунків.

Екстракт Женьшеня: дослідження Медичного Центру Університету Меріленд показали, що незважаючи на відсутність точного розуміння механізму впливу, женьшень підвищує сексуальний потяг, а за даними Національного Інституту Здоров'я США женьшень зменшує симптоми еректильної дисфункції у чоловіків, роблячи ерекцію більш тривалою.

Екстракт Макі Перуанської: у травні 2001 року журнал етнофармакології (Journal of Ethnopharmacology) опублікував дослідження, що маку може значно збільшувати сексуальну активність. Багато дослідників вважають, що ці лібідо-стимулюючі властивості маку обумовлені високим рівнем вмісту глюкозинолату і п-метоксибензилізотіоціанату, який є потужним природним афродизіаком.

L-Теанін: L-Теанін знижує рівень гормону стресу кортизолу, підвищуючи сексуальну активність і привертаючи до більш якісних сексуальних відносин за рахунок зниження загального рівня соціального стресу та нервової напруженості.

Виготовлено в Америці
Всі наші масла виготовлені в США та відповідають найвищим виробничим стандартам. Крім того, вони завжди без глютену, без цукру і абсолютно не містять нікотину.

Діацетил-FREE
Діацетил є небезпечною хімічною речовиною, яка додає смак їжі та маслам. Він викликає астму, мезотеліому та рак легенів. Можете бути впевнені, що ми ніколи не використовуємо його в жодному з наших продуктів.

PHARMA USP GRADE
Інгредієнти для Nutriair поставляються найнадійнішими фармацевтичними компаніями та лабораторіями, завдяки чому ви отримуєте продукт неперевершеної чистоти та якості.


Пара утворюється за рахунок натурального рослинного антиалергенного гліцерину та пропіленгліколю.

(У Nutriair використовується пропіленгліколь і рослинний гліцерин найвищого ступеня чистоти - фармацевтичної/медичної:
USP Grade - United States Pharmaceutical Grade.
Тоді як USF Grade - United States Food Grade йде ступенем нижче
Тобто, наші добавки ще чистіші, ніж ті, які рекомендовані та дозволені для вживання у повсякденній їжі.
US FDA станом на 2022 рік визнає гліцерин безпечним інгредієнтом.)
Click to order
Ваш заказ
Total: 
Ваш Email
Доставка Новою Поштою - за тарифами Нової пошти
Доставка на таксі по Київу - за тарифами перевізника
Коментарі до замовлення
Промокод
Payment method