STAY with Nutriair Ukraine

Diet Premium XL

600,00
грн.
Diet Premium XL - люксова версія Nutriair Original, виконана з нержавіючої сталі та прослужить вам в два рази довше.

Nutriair Diet — інгалятор для схуднення, контролю за вагою. Допоможе притупити апетит та контролювати порції. Разом з правильним харчуванням та фізичними вправами, може бути частиною здорового способу життя та запорукою ідеальної фігури.

Смак: Солодка м'ята
Ресурс використання до 500 інгаляцій.

Коли використовувати:
Використовуйте Nutriair Diet, коли вам необхідно придушити апетит, зменшити потяг до цукру та вуглеводів.
** Рекомендується робити 5-10 інгаляцій зі склянкою води за 15 хвилин до їжиі**

Як використовувати:
- Зніміть захисний ковпачок;
- Зробіть вдих протягом 3 секунд;
- Повторювати при необхідності або коли потрібний заряд енергії.

Склад:
Екстракт Hoodia Gordonii: століттями жителі південноафриканського регіону вживали в їжу Худіа Гордоні, рослину сімейства кактусових, і залишалися стрункими, завдяки природному пригнічувачу апетиту, що міститься в ньому – молекулі під назвою P57, яка, впливаючи на гіпоталамус мозку, допомагає. Так, Худіа Гордоні, взаємодіючи з центром задоволення в мозку людини, вивільняє речовину подібну до глюкози, але до 100 разів сильнішу, і гіпоталамус отримує сигнал про насичення і зменшує апетит.

Екстракт камбоджійської гарцинії: тропічний фрукт, також відомий як Тамарінд Малабар, є популярним засобом для зниження ваги. Він блокує здатність тіла запасати жир, знижує апетит, а також допомагає контролювати рівень цукру в крові та рівень холестерину. За даними проведених досліджень активний інгредієнт Гарцинії Камбоджійської, гідроксилімонна кислота або HCA, стимулювала спалювання жиру та зменшувала апетит, блокуючи фермент, званий цитрат ліази, який тіло використовує для виробництва жиру і який також підвищує рівень мозкового хімічного серотоніну, який, у свою чергу почуття голоду.

Екстракт зеленого чаю: неодноразові дослідження показали, що екстракт зеленого чаю посилює термогенез, який є теплотою тіла, яка виникає в результаті нормального травлення, а також метаболізм і втрату жиру. Нещодавнє дослідження у Міжнародному журналі про проблеми ожиріння (International Journal of Obesity) також ще раз підтвердило, що екстракт зеленого чаю збільшує спалювання калорій та жиру, необхідних для схуднення.

L-Theanine: загальновідомо, що стрес створює почуття тривоги та занепокоєння, що провокує безсоння, ірраціональну поведінку та переїдання. L-Theanine знижує рівень гормону стресу - кортизолу, нейтралізуючи його, зменшуючи почуття тривоги та занепокоєння та покращуючи якість сну, допомагаючи організму не накопичувати жир, не чинити опір втраті ваги і не викликати підвищеного почуття голоду.


Виготовлено в Америці
Всі наші масла виготовлені в США та відповідають найвищим виробничим стандартам. Крім того, вони завжди без глютену, без цукру і абсолютно не містять нікотину.

Діацетил-FREE
Діацетил є небезпечною хімічною речовиною, яка додає смак їжі та маслам. Він викликає астму, мезотеліому та рак легенів. Можете бути впевнені, що ми ніколи не використовуємо його в жодному з наших продуктів.

PHARMA USP GRADE
Інгредієнти для Nutriair поставляються найнадійнішими фармацевтичними компаніями та лабораторіями, завдяки чому ви отримуєте продукт неперевершеної чистоти та якості.


Пара утворюється за рахунок натурального рослинного антиалергенного гліцерину та пропіленгліколю.

(У Nutriair використовується пропіленгліколь і рослинний гліцерин найвищого ступеня чистоти - фармацевтичної/медичної:
USP Grade - United States Pharmaceutical Grade.
Тоді як USF Grade - United States Food Grade йде ступенем нижче
Тобто, наші добавки ще чистіші, ніж ті, які рекомендовані та дозволені для вживання у повсякденній їжі.
US FDA станом на 2022 рік визнає гліцерин безпечним інгредієнтом.)
Click to order
Ваш заказ
Total: 
Ваш Email
Доставка Новою Поштою - за тарифами Нової пошти
Доставка на таксі по Київу - за тарифами перевізника
Коментарі до замовлення
Промокод
Payment method