STAY with Nutriair Ukraine

B-Complex Premium XL

600,00
грн.
B-Complex Premium XL - люксова версія Nutriair Original, виконана з нержавіючої сталі та прослужить вам в два рази довше.

Nutriair B-Complex с CoQ10 - це комбінація основних вітамінів групи В та антиоксидантів, які допомагають підтримувати виробництво клітинної енергії..

Смак: Диня
Ресурс використання: до 500 інгаляцій

Коли використовувати:
Використовуйте Nutriair B-Complex для краси, здоров'я та енергії. Це справжній коктейль молодості та краси! Адже вітаміни групи В — це потужна армія боротьби зі стресом, старінням та недосконалістю шкіри, волосся та нігтів.
** Рекомендується 20 інгаляцій на добу **

Як використовувати:
- Зніміть захисний ковпачок;
- Зробіть вдих протягом 3 секунд;

Склад:
Вітамін B-12: ця поживна речовина допомагає зберегти здоров'я нервів та клітин крові, а також сприяє виробленню ДНК, генетичного матеріалу у всіх клітинах.

Вітамін B-6: Вітамін B-6, також відомий як піридоксин, є одним із вітамінів, що входять до сімейства вітамінів-В. Організм використовує вітамін B-6 щодня, оскільки він грає роль таких важливих функціях, як: рух, пам'ять, витрата енергії і кровотік.

Вітамін B-2: також відомий як рибофлавін, є важливим вітаміном, який діє як антиоксидант в організмі. Вітамін B-2 пов'язаний із підтримкою здорових клітин крові, допомагає підвищити рівень енергії, сприяє здоровому обміну речовин, запобігає пошкодженню вільних радикалів, сприяє зростанню, захищає здоров'я шкіри, очей і навіть більше.

Вітамін B-1: цей вітамін є ключовим для організму людини. Він є в м'ясі, зеленому листі та овочах, необхідний для розщеплення жиру та білка.

CoQ10: організм виробляє цей антиоксидант природним шляхом. Ваші клітини використовують CoQ10 для зростання та підтримки.
Виготовлено в Америці
Всі наші масла виготовлені в США та відповідають найвищим виробничим стандартам. Крім того, вони завжди без глютену, без цукру і абсолютно не містять нікотину.

Діацетил-FREE
Діацетил є небезпечною хімічною речовиною, яка додає смак їжі та маслам. Він викликає астму, мезотеліому та рак легенів. Можете бути впевнені, що ми ніколи не використовуємо його в жодному з наших продуктів.

PHARMA USP GRADE
Інгредієнти для Nutriair поставляються найнадійнішими фармацевтичними компаніями та лабораторіями, завдяки чому ви отримуєте продукт неперевершеної чистоти та якості.


Пара утворюється за рахунок натурального рослинного антиалергенного гліцерину та пропіленгліколю.

(У Nutriair використовується пропіленгліколь і рослинний гліцерин найвищого ступеня чистоти - фармацевтичної/медичної:
USP Grade - United States Pharmaceutical Grade.
Тоді як USF Grade - United States Food Grade йде ступенем нижче
Тобто, наші добавки ще чистіші, ніж ті, які рекомендовані та дозволені для вживання у повсякденній їжі.
US FDA станом на 2022 рік визнає гліцерин безпечним інгредієнтом.)
Click to order
Ваш заказ
Total: 
Ваш Email
Доставка Новою Поштою - за тарифами Нової пошти
Доставка на таксі по Київу - за тарифами перевізника
Коментарі до замовлення
Промокод
Payment method