STAY with Nutriair Ukraine

Immune Premium XL

600,00
грн.
Immune Premium XL - люксова версія Nutriair Original, виконана з нержавіючої сталі та прослужить вам в два рази довше.

Nutriair Immune — інгалятор для зміцнення імунітету. Ефективний імуномодулятор з цинком, ехінацеєю, женьшенем, вітаміном С, В-12 та D-3.
Це індивідуальний інгалятор підвищення імунітету, до складу якого входить натуральний екстракт ехінацеї, екстракт астрагалу, бузини, кореня женьшеню, вітамін D-3, глюконат цинку, вітаміни C і B-12.

Смак: Сицилійський апельсин
Ресурс використання до 500 інгаляцій.

Коли використовувати:
Nutriair Immune – гаджет для підвищення імунітету організму, який можна використовувати щодня, підтримуючи здоров'я на регулярній основі.
** Рекомендується 20 інгаляцій на день **

Як використовувати:
- Зніміть захисний ковпачок;
- Зробіть вдих протягом 3 секунд;
- Повторювати при необхідності або коли потрібний заряд енергії.

Склад:
Екстракт ехінацеї: Прибічники ехінацеї кажуть, що трава стимулює імунну систему та зменшує більшість симптомів застуди, грипу та деяких інших захворювань та інфекцій.

Екстракт астрагули: Відомо, що корінь астрагули є потужною рослиною, що сприяє формуванню імунітету. Дослідження показують, що він життєво важливий для здоров'я серцево-судинної системи та навіть може боротися з пухлинами та полегшувати симптоми хіміотерапії!

Екстракт бузини: в народній медицині сушені ягоди або сік бузини використовуються для лікування грипу, інфекцій, ішіас, головного болю, зубного болю, болю в серці та нервового болю.

Екстракт кореня женьшеню: Женьшень століттями використовувався в Азії та Північній Америці. Є багато причин, з яких люди використовують його, але в давнину було відомо, що він зміцнює імунну систему і бореться з інфекціями.

Вітамін D-3: Отримання достатньої кількості вітаміну D важливо для нормального росту та розвитку кісток та зубів, а також для підвищення стійкості до певних захворювань.

Цинк: Цинк – це природний мінерал. Цинк важливий для зростання, а також для розвитку та здоров'я тканин організму. Він зазвичай використовується для регулювання імунної функції, допомагаючи імунній системі боротися з бактеріями, що вторгаються, і вірусами.

Вітамін С: цей вітамін є одним із найбільших стимуляторів імунної системи. Фактично, нестача вітаміну С може навіть зробити вас схильнішим до захворювання.Виготовлено в Америці
Всі наші масла виготовлені в США та відповідають найвищим виробничим стандартам. Крім того, вони завжди без глютену, без цукру і абсолютно не містять нікотину.

Діацетил-FREE
Діацетил є небезпечною хімічною речовиною, яка додає смак їжі та маслам. Він викликає астму, мезотеліому та рак легенів. Можете бути впевнені, що ми ніколи не використовуємо його в жодному з наших продуктів.

PHARMA USP GRADE
Інгредієнти для Nutriair поставляються найнадійнішими фармацевтичними компаніями та лабораторіями, завдяки чому ви отримуєте продукт неперевершеної чистоти та якості.


Пара утворюється за рахунок натурального рослинного антиалергенного гліцерину та пропіленгліколю.

(У Nutriair використовується пропіленгліколь і рослинний гліцерин найвищого ступеня чистоти - фармацевтичної/медичної:
USP Grade - United States Pharmaceutical Grade.
Тоді як USF Grade - United States Food Grade йде ступенем нижче
Тобто, наші добавки ще чистіші, ніж ті, які рекомендовані та дозволені для вживання у повсякденній їжі.
US FDA станом на 2022 рік визнає гліцерин безпечним інгредієнтом.)
Click to order
Ваш заказ
Total: 
Ваш Email
Доставка Новою Поштою - за тарифами Нової пошти
Доставка на таксі по Київу - за тарифами перевізника
Коментарі до замовлення
Промокод
Payment method