STAY with Nutriair Ukraine

Sleep Premium XL

600,00
грн.
Sleep Premium XL - люксова версія Nutriair Original, виконана з нержавіючої сталі та прослужить вам в два рази довше..

Nutriair Sleep — інгалятор з мелатоніном для прискорення та полегшення процесу засинання, як альтернатива снодійним препаратам.

Понад 60% населення стикаються з проблемами зі сном як мінімум кілька разів на тиждень. Nutriair Sleep містить мелатонін – як альтернативу снодійним для прискорення та полегшення процесу засипання. Він сприятиме швидкому розслабленню та міцному сну на всю ніч без ранкової сонливості.

Смак: Ерл Грей
Ресурс використання: до 500 інгаляцій.

Коли використовувати:
Використовуйте інгалятор Sleep перед тим, як лягти спати чи просто відпочити. Не рекомендується використовувати його за кермом.

** Рекомендується робити по 5-15 інгаляцій перед сном **

Як використовувати:
- Зніміть захисний ковпачок;
- Зробіть вдих протягом 3 секунд;
- Повторюйте при необхідності.


Склад:
Мелатонін: гормон епіфізу, гормон-регулятор добових ритмів, у просторіччі – гормон сну, що відповідає в організмі за безперебійну роботу «внутрішнього годинника», прийом якого значно прискорює і полегшує засинання, а також підвищує загальну якість сну без будь-яких побічних ефектів властивих класичним снодійним.

Екстракт ромашки: заспокійливі властивості ромашки відомі давно, а останні дослідження показали, що за її седативний ефект відповідає антиоксидант апігенін (apigenin), який впливає в мозку людини на регулювання сну. У 2005 році Біологічний та Фармацевтичний бюлетень (Biological & Pharmaceutical Bulletin) опублікував результати тестів, що демонструють зниження часу засипання при прийомі екстракту ромашки.

Екстракт пасифлори: застосування пасифлори (страстоцвіту) відомої своєю релаксуючою властивістю, посилює загальний ефект полегшення та прискорення процесу засинання, знижуючи загальний рівень стресу, занепокоєння та нервової напруженості.

L-Теанін: амінокислота, одержувана із зеленого чаю, володіє множинними корисними властивостями, одна з яких - заспокійливий ефект, який досягається за рахунок придушення нейромедіаторів, що відповідають за підтримання почуття небезпеки та тривоги, та підвищення рівня допаміну – нейромедіатора задоволення. Тест, проведений у Японії, показав, що з 70% учасників, які приймають L-Теанін (L-Theanine), відзначався полегшений процес засинання і підвищена загальна якість сну без будь-яких побічних ефектів властивих класичним снодійним.

Виготовлено в Америці
Всі наші масла виготовлені в США та відповідають найвищим виробничим стандартам. Крім того, вони завжди без глютену, без цукру і абсолютно не містять нікотину.

Діацетил-FREE
Діацетил є небезпечною хімічною речовиною, яка додає смак їжі та маслам. Він викликає астму, мезотеліому та рак легенів. Можете бути впевнені, що ми ніколи не використовуємо його в жодному з наших продуктів.

PHARMA USP GRADE
Інгредієнти для Nutriair поставляються найнадійнішими фармацевтичними компаніями та лабораторіями, завдяки чому ви отримуєте продукт неперевершеної чистоти та якості.


Пара утворюється за рахунок натурального рослинного антиалергенного гліцерину та пропіленгліколю.

(У Nutriair використовується пропіленгліколь і рослинний гліцерин найвищого ступеня чистоти - фармацевтичної/медичної:
USP Grade - United States Pharmaceutical Grade.
Тоді як USF Grade - United States Food Grade йде ступенем нижче
Тобто, наші добавки ще чистіші, ніж ті, які рекомендовані та дозволені для вживання у повсякденній їжі.
US FDA станом на 2022 рік визнає гліцерин безпечним інгредієнтом.)
Click to order
Ваш заказ
Total: 
Ваш Email
Доставка Новою Поштою - за тарифами Нової пошти
Доставка на таксі по Київу - за тарифами перевізника
Коментарі до замовлення
Промокод
Payment method