STAY with Nutriair Ukraine

Recover Premium XL

600,00
грн.
Recover Energy Premium XL - люксова версія Nutriair Original, виконана з нержавіючої сталі та прослужить вам в два рази довше.

Nutriair Recover -  інгалятор для відновлення організму, а також проти похмілля. Recover мінімізує інтоксикацію організму, сприяє швидкому відновленню після тренувань, також знижує ризик похмілля та захищає печінку під час вживання спиртних напоїв.

Смак: карамельний мед
Ресурс використання: до 500 інгаляцій.

Коли використовувати:
Використовуйте Nutriair Recover, коли збираєтеся вживати алкоголь, щоб уникнути неприємних відчуттів уранці.
** Рекомендується 20 інгаляцій на годину**

Як використовувати:
- Зніміть захисний ковпачок;
- Зробіть вдих протягом 3 секунд;

Склад:
Екстракт опунції: опунція, представник сімейства кактусових, не тільки їстівна, а й має цілу низку цілющих і корисних властивостей, одна з яких ослаблення наслідків вживання алкоголю. Опунція пом'якшує наслідки похмілля, борючись в організмі із загальнозапальними процесами, спричиненими інтоксикацією алкоголем. На відміну від багатьох інших засобів від похмілля, позитивні результати вживання опунції підтверджені клінічними випробуваннями, які показали, що вживання опунції знижує ризик сильного похмілля на 50%. Так клінічні дослідження підтвердили, що вживання в їжу опунції перед вживанням спиртного значно полегшує симптоми похмілля наступного дня. Також у піддослідних відзначався знижений рівень C-реактивного білка, який відтворюється печінкою, у разі запалення.

Екстракт розторопші: вживання розторопші має різний позитивний вплив на печінку, у тому числі знижує наслідки вживання спиртних напоїв. Розторо́пша містить антиоксиданти силімарин і силібін, відомі своєю властивістю захищати печінку у випадках інтоксикації. Силімарин також допомагає відновленню клітин печінки та збільшує рівень вмісту глутатіону.

Глутатіон: забезпечує ефективну протидію ацетальдегіду - речовині, яка, будучи до 30 разів токсичніша за сам алкоголь, несе основну відповідальність за тяжкість похмілля. Глутатіон - один з найважливіших і найпотужніших антиоксидантів в організмі людини, що містить високий рівень цистеїну і відповідає, у тому числі за здоров'я та детоксикацію печінки, разом з ензимом алкогольдегідрогеназу перетворює ацетальдегід на безпечний ацетат (оцтову сіль), таким чином, Високий вміст рівня глутатіону в організмі - запорука успіху в зниженні та пом'якшенні симптомів алкогольного отруєння та похмілля.

Корінь куркуми: володіючи ефективними загальнозапальними властивостями, корінь куркуми має заспокійливу дію на систему травлення і підтримує ефект на роботу печінки.

L-Теанін: допомагає підтримувати рівень глутатіону в організмі, високий вміст якого необхідний для якнайшвидшого та цілковитого розкладання ацетальдегіду.

Вітамін B-12, B-6 та B-1: заповнюють нестачу в організмі вітамінів групи B, до якого призводить вживання алкоголю. Попередній додатковий прийом вітамінів B12, B6, B1 згодом допомагає полегшити симптоми похмілля.


Виготовлено в Америці
Всі наші масла виготовлені в США та відповідають найвищим виробничим стандартам. Крім того, вони завжди без глютену, без цукру і абсолютно не містять нікотину.

Діацетил-FREE
Діацетил є небезпечною хімічною речовиною, яка додає смак їжі та маслам. Він викликає астму, мезотеліому та рак легенів. Можете бути впевнені, що ми ніколи не використовуємо його в жодному з наших продуктів.

PHARMA USP GRADE
Інгредієнти для Nutriair поставляються найнадійнішими фармацевтичними компаніями та лабораторіями, завдяки чому ви отримуєте продукт неперевершеної чистоти та якості.


Пара утворюється за рахунок натурального рослинного антиалергенного гліцерину та пропіленгліколю.

(У Nutriair використовується пропіленгліколь і рослинний гліцерин найвищого ступеня чистоти - фармацевтичної/медичної:
USP Grade - United States Pharmaceutical Grade.
Тоді як USF Grade - United States Food Grade йде ступенем нижче
Тобто, наші добавки ще чистіші, ніж ті, які рекомендовані та дозволені для вживання у повсякденній їжі.
US FDA станом на 2022 рік визнає гліцерин безпечним інгредієнтом.)
Click to order
Ваш заказ
Total: 
Ваш Email
Доставка Новою Поштою - за тарифами Нової пошти
Доставка на таксі по Київу - за тарифами перевізника
Коментарі до замовлення
Промокод
Payment method