STAY with Nutriair Ukraine

Focus Premium XL

600,00
грн.
Focus Premium XL - люксова версія Nutriair Original, виконана з нержавіючої сталі та прослужить вам в два рази довше.

Nutriair Focus — коли ви беретесь то за одне, то за інше — легко відчути себе пригніченим. Цей стік допоможе зосередитися та впоратися з будь-яким завданням. Ви перестанете нервувати. Пройде тривожність і занепокоєння. Підвищиться концентрація уваги. Рішучість, розважливість та емоційна стійкість стануть для вас фоном. Ви нарешті подивитесь на свої проблеми з легкістю і відчуватимете себе танком, який їде крізь усі проблеми та завдання, методично вирішуючи одне за одним. Так діє Nutriair Focus.

Смак: М'ята
Ресурс використання: до 200 інгаляцій.

Коли використовувати:
Використовуйте цей стик, коли вам потрібно зосередитись.
** Рекомендується до 20 інгаляцій, коли необхідно сконцентруватися**

Як використовувати:
- Зніміть захисний ковпачок;
- Зробіть вдих протягом 3 секунд;
- Повторюйте при необхідності.


Склад:
Екстракт гуарани: Гуарана добре відома своїм потужним ефектом підвищеної пильності та зниженням втоми. Вона містить у 4-5 разів більше кофеїну (так званого гуараніну), ніж кави.

Теобромін: є вазоконструктором (речовина, що викликає звуження кровоносних судин та зменшення кровотоку в них, що допомагає усунути тремтіння, пов'язане з кофеїном) Теобромін також є сировиною для з'єднання під назвою анандамід. Це основна хімічна речовина, пов'язана з латеральним мисленням та творчістю.

L-тирозин: надає енергію, підвищує мотивацію та настрій, розумову концентрацію та ясність сприйняття, активізує стресостійкість. L-Тирозин сприяє виробленню адреналіну, норадреналіну та допаміну, що відповідають за передачу нервових сигналів та покращують фізичні та розумові можливості організму.

L-Theanine: Дослідження показують, що L-Theanine може нейтралізувати побічні ефекти кофеїну від гуарани, водночас значно посилюючи його фокус та концентраційні аспекти.

Вітамін B-12: є одним з найважливіших вітамінів для концентрації та пам'яті. Коли вам не вистачає вітаміну B-12, мієлінова оболонка нервів, яка схожа на покриття навколо електричного дроту, порушується, що призводить до проблем із концентрацією, втратою пам'яті, дезорієнтацією та деменцією.Виготовлено в Америці
Всі наші масла виготовлені в США та відповідають найвищим виробничим стандартам. Крім того, вони завжди без глютену, без цукру і абсолютно не містять нікотину.

Діацетил-FREE
Діацетил є небезпечною хімічною речовиною, яка додає смак їжі та маслам. Він викликає астму, мезотеліому та рак легенів. Можете бути впевнені, що ми ніколи не використовуємо його в жодному з наших продуктів.

PHARMA USP GRADE
Інгредієнти для Nutriair поставляються найнадійнішими фармацевтичними компаніями та лабораторіями, завдяки чому ви отримуєте продукт неперевершеної чистоти та якості.


Пара утворюється за рахунок натурального рослинного антиалергенного гліцерину та пропіленгліколю.

(У Nutriair використовується пропіленгліколь і рослинний гліцерин найвищого ступеня чистоти - фармацевтичної/медичної:
USP Grade - United States Pharmaceutical Grade.
Тоді як USF Grade - United States Food Grade йде ступенем нижче
Тобто, наші добавки ще чистіші, ніж ті, які рекомендовані та дозволені для вживання у повсякденній їжі.
US FDA станом на 2022 рік визнає гліцерин безпечним інгредієнтом.)
Click to order
Ваш заказ
Total: 
Ваш Email
Доставка Новою Поштою - за тарифами Нової пошти
Доставка на таксі по Київу - за тарифами перевізника
Коментарі до замовлення
Промокод
Payment method