STAY with Nutriair Ukraine

Peppermint XL + Immune

750,00
грн.
950,00
грн.
Відчуй різницю двох гаджетів з нашім набором, до якого входить інгалятор стандартного розміру, виконаний із харчового силікону з ресурсом використання 200 інгаляцій та інгалятор XL, виконаний з нержавіючої сталі з ресурсом використання 500 інгаляцій:

  • Nutriair Immune - індивідуальний інгалятор підвищення імунітету, до складу якого входить натуральний екстракт ехінацеї, екстракт астрагалу, бузини, кореня женьшеню, вітамін D-3, глюконат цинку, вітаміни C і B-12 - зі смаком сицилійського апельсину.

та XL Nutriair:

  • Nutriair Peppermint Breeze XL - смаковий інгалятор з ароматом перцевої м'яти.Виготовлено в Америці
Всі наші масла виготовлені в США та відповідають найвищим виробничим стандартам. Крім того, вони завжди без глютену, без цукру і абсолютно не містять нікотину.

Діацетил-FREE
Діацетил є небезпечною хімічною речовиною, яка додає смак їжі та маслам. Він викликає астму, мезотеліому та рак легенів. Можете бути впевнені, що ми ніколи не використовуємо його в жодному з наших продуктів.

PHARMA USP GRADE
Інгредієнти для Nutriair поставляються найнадійнішими фармацевтичними компаніями та лабораторіями, завдяки чому ви отримуєте продукт неперевершеної чистоти та якості.
Click to order
Ваш заказ
Total: 
Ваш Email
Доставка Новою Поштою - за тарифами Нової пошти
Доставка на таксі по Київу - за тарифами перевізника
Коментарі до замовлення
Промокод
Payment method